Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   Deepcool

Водяне охолодження Deepcool LP240 (R-LP240-BKMSNC-G-1)

Фото - Система охолодження Deepcool LP240
Відео 1Фото 6
Deepcool LP240
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів2 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydro Bearing)
Мінімальні оберти600 об/хв
Максимальні оберти2400 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік72.04 CFM
Статичний тиск3.48 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму39 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора240 мм
Розмір помпи91x78x63 мм
Швидкість обертання помпи3400 об/хв
Довжина трубки410 мм
Джерело живлення помпи3-pin
Інше
Дисплей
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити282x120x27 мм / радіатора /
Вага1410 г
Офіційний сайтdeepcool.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
R-LP240-BKMSNC-G-1

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.

Купити Deepcool LP240

Система водяного охолодження Deepcool LP240 ARGB Black (R-LP240-BKMSNC-G-1) UA

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
5 299 грн.

Готова СВО Deepcool LP240 (R-LP240-BKMSNC-G-1) R-LP240-BKMSNC-G-1

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 499 грн.

Водяне охолодження Deepcool LP240 Black (R-LP240-BKMSNC-G-1)

Водяне охолодження Deepcool LP240 Black (R-LP240-BKMSNC-G-1) — це високоефективний і стильний розв'язок для охолодження проце... щесора, який забезпечує стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Оснащене гідродинамічними підшипниками, воно працює тихо — рівень шуму вентиляторів становить 38,71 дБ, а помпи — 21 дБ. Максимальний тиск у 3,48 ммH₂O та швидкість вентиляторів до 2400 об/хв гарантують
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 627 грн.

Система водяного охолодження Deepcool LP240 ARGB Black (R-LP240-BKMSNC-G-1) UA [150132]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 649 грн.

Система рідинного охолодження Deepcool LP240 ARGB [134756]

Маркетплейс: Rozetka.ua  HDR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 855 грн.

Динаміка цін на Deepcool LP240

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Deepcool LP240

Ціни на Deepcool LP240
Deepcool LP240 White від 4 956 грн.49 пропозицій
Deepcool LP240 від 5 299 грн.5 пропозицій
Deepcool LP360 White від 7 299 грн.1 пропозиція
Deepcool LP360 від 6 118 грн.54 пропозиції
Відеоогляди