Підставка для ноутбука Deepcool WIND PAL FS (DP-N222-WPALFS)
Відео 6Фото 14 |
Deepcool WIND PAL FS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool WIND PAL FS
Усі ціни 12 →Подставка для ноутбука Deepcool WIND PAL FS | 749 грн. |
Підставка до ноутбука Deepcool WIND PAL FS | 749 грн. |
Deepcool Wind pal FS | 1 054 грн. |
Deepcool Підставка до ноутбука Deepcool WIND PAL FS | 749 грн. |
Deepcool WIND PAL FS (DP-N222-WPALFS) DP-N222-WPALFS | 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Може маркетологи і завищили силу повітряного потоку, але може реально хороша. І що найголовніше вам ніяких верхніх ніжок і не потрібно, тому що ноутбук зовсім не ковзає по поверхні підставки. Тож можете сміливо купувати цю модель. Вигнута форма знизу, через що можна взяти ноут з підставкою на коліна і навіть поверх ковдри. Реальних недоліків немає. користуюся Deepcool WIND PAL FS кілька місяців |
Не надійний Охолоджує, працює, добре виглядає. Передній стопор відламався за два тижні, при акуратному використанні Grenuiy Grenuiy: користуюся Deepcool WIND PAL FS кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →