Фен Deerma DEM-CF15W
Відео 6Фото 17 |
Deerma DEM-CF15W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Купити Deerma DEM-CF15W
Усі ціни 21 →Фен Deerma Electric Hair Drier DEM-CF15W | 799 грн. |
Фен Xiaomi Deerma Electric Hair Drier (Міжнародна версія) (DEM-CF15W) DEM- | 799 грн. |
Фен для волос с ионизацией Deerma (DEM-CF15W) DEM-CF15W | 799 грн. |
Фен Deerma Electric Hair Drier (DEM-CF15W) | 1 259 грн. |
Deerma Electric Hair Drier Ionic DEM-CF15W | 899 грн. |
Стиляга
Deerma, підрозділ відомого виробника Xiaomi, представляє фен, який виділяється на ринку завдяки поєднанню доступної ціни та привабливого дизайну. Яскраве синє забарвлення робить його помітним серед конкурентів, надаючи індивідуальність пристрою. Компактність і легкість (470 г) роблять фен зручним у використанні, а його розміри дозволяють легко запакувати його в багаж при необхідності.
Фен комплектується вузьким концентратором для точного укладання, який завдяки магнітному кріпленню та можливості обертання на 360 градусів полегшує стайлінг.
Компактний, але потужний
Невеликий розмір фена не впливає на його продуктивність. Потужний двигун на 2000 Вт і крильчатка з сімома лопатями забезпечують швидке сушіння волосся, роблячи його досить ефективним для домашнього використання. Незважаючи на обмежені налаштування (два режими потужності та температури), фен ефективний для основних завдань сушіння та укладання.
Іонізація є значною перевагою, роблячи волосся гладким і шовковистим, а також запобігаючи його електризації. Система контролю температури забезпечує додатковий захист, запобігаючи перегріву пристрою та пересушуванню волосся.
В цілому, фен Deerma – це стильне та функціональне рішення для тих, хто шукає якісний прилад за доступною ціною.