Фен Deerma DEM-CF50
Відео 1Фото 6 |
Deerma DEM-CF50 |
|
Оснащений інтелектуальною системою контролю температури NTC.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deerma DEM-CF50
Усі ціни 37 →Фен Deerma Electric Hair Drier DEM-CF50 Pink | 2 089 грн. |
Фен Deerma DEM-CF50 Pink (DEM-CF50W(pink)) DEM-CF50W(pink) | 2 099 грн. |
Фен для волос с ионизацией Deerma DEM-CF50W(white) DEM-CF50W(white) | 2 099 грн. |
Deerma DEM-CF50W Navy blue DEM-CF50W(navy blue) | 2 499 грн. |
Xiaomi Deerma DEM-CF50 Pink (DEM-CF50W(pink)) dem-cf50w(pink) | 2 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →