Лялька DEFA Princess 8402
DEFA Princess 8402 |
|
В асортименті 3 види.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DEFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DEFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DEFA Princess 8402
Усі ціни 6 →Лялька для дівчинки Defa Lucy "Принцеса" Limited Edition / Defa Lucy 8402 | 650 грн. |
Лялька Defa Limited Edition Принцеса в пишній бальній сукні 29см (8402) | 460 грн. |
Лялька Defa Limited Edition Принцеса в пишній сукні 29см (8402) | 460 грн. |
Лялька Defa Limited Edition Принцеса в бальній сукні 29см (8402) | 460 грн. |
Лялька Defa в ошатному платті 3 види Defa (8402-BF) | 614 грн. |
Лялька Defa 8402 Принцеса BF | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →