Подовжувач Defender E350 (99223)
Фото 4 |
Defender E350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender E350
Усі ціни 15 →Power filtr 5.0м Defender E350, белый, 3 розетки, с заземлением 992230 | 189 грн. |
Defender (99223)E350 5.0 m 3 роз White 99223 | 189 грн. |
Defender E350 White 5.0 m 3 розетки (992230) 992230 | 259 грн. |
Defender 99223DEFENDER | 189 грн. |
Defender E350 3 розетки, 5 м White (99223) E3503розетки,5мWhite(99223) | 189 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Defender E350
Ціни на Defender E350 |
---|---|---|---|---|
Defender E318 | від 129 грн. | 11 пропозицій | ||
Defender E330 | від 139 грн. | 11 пропозицій | ||
Defender E350 | від 189 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →