Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2213
ElectroHouse Garant EH-2213 2 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2213
Подовжувач 3 гнізда із заземленням 5 м ElectroHouse EH-2213 | 187 грн. |
Подовжувач Electro House 3 гнізда із заземленням 5 м Білий (EH-2213) | 234 грн. |
Подовжувач 3 гнізда З/З 5 м EH-2213 Electro House | 187 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2213
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2213 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2211 | від 131 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2213 | від 187 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →