Комп'ютерні колонки Defender Eclipse (65593)
Відео 1Фото 9 |
Defender Eclipse |
|
Вбудований FM-приймач. Можна програвати музику з USB-флеш-накопичувача або карти пам'яті SD.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Eclipse
Усі ціни 25 →Акустична система Defender Eclipse (65593) | 2 259 грн. |
Мультимедійна акустика Defender Eclipse (65593) | 2 370 грн. |
Акустическая система Defender Eclipse 40W Black (655930) | 2 293 грн. |
Акустическая система Defender Eclipse Black (65593) | 2 456 грн. |
Акустическая система 2.1 Defender Eclipse, 40Вт Bluetooth/MP3/SD/USB/AUX/R | 2 262 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →