Рушникосушарка Deffi Lux 500x1100
Фото 3 | від 12 670 до 13 790 грн. Порівняти ціни 3 → |
Модифікації Deffi Lux 4
Характеристики
Deffi Lux 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deffi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deffi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Deffi Lux 500x1100
Рушникосушарка водяна Lux П12 500x1100 В нижнє підключення DEFFI (LS 110.5 | 12 670 грн. |
Рушникосушарка електрична Lux П12 500x1100 Е праве підключення DEFFI (LS 1 | 13 790 грн. |
Рушникосушарка електрична Lux П12 500x1100 Е ліве підключення DEFFI (LS 11 | 13 790 грн. |
Закрити
Рекомендуємо