Циркулярна пила DEKO DKCS1600 13461
Відео 1Фото 2 |
DEKO DKCS1600 13461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DEKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DEKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DEKO DKCS1600 13461
Пила дискова Deko DKCS1600, 1600W, ручна, 5000 об/хв, диск 185 мм | 2 830 грн. |
DEKO DKCS1600 | 3 099 грн. |
Монтажна пила DEKO DKCS1600 (13461) DKCS1600 (13461) | 2 904 грн. |
Циркулярна пилка DEKO 13461 | 3 947 грн. |
Відеоогляди