Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Delimano

Водонагрівач Delimano RX-0111

Фото - Водонагрівач Delimano RX-0111
Delimano RX-0111
Основне
Типпроточний на кран
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність3000 Вт
Максимальна тем-ра води60 °C
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементуспіраль
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Вага0.77 кг
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delimano 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delimano.

Купити Delimano RX-0111

Усі ціни 24 →

Водонагрівач проточної води Dеlimano rx-011 електричний кран з дисплеєм LCD змішувач з підігрівом води

Маркетплейс: MAUDAU  Peopleshop З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
898 грн.

Водонагрівач Delimano RX-011-1 із LCD екраном

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baksheesh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 100 грн.

Водонагрівач проточний RX-011 (Білий, нижнє під'єднання)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВибірОк З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
977 грн.

Проточний водонагрівач Delimano RX-011 3000W Міні бойлер кран для кухні з LCD дисплеєм

Маркетплейс: Rozetka.ua  Space_kramnytsya З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.

Проточний водонагрівач Delimano RX-011-1

Маркетплейс: Rozetka.ua  Східний Експрес З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
745 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Delimano RX-0111