SSD Dell Value SATA 400-ABQK 160 ГБ
Очікується у продажу Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Об'єм (ГБ): 160; Форм-фактор: 2.5"; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-ABQK
Ціни на Dell Value SATA 400-ABQK |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AXTL 480 ГБ AXTL | від 11 053 грн. | 15 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 ГБ AZUN | від 11 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BJSF 480 ГБ BJSF | від 25 384 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BJSN 480 ГБ BJSN | від 10 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 36 338 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDUX 960 ГБ BDUX | від 21 640 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 63 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK | від 72 487 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо