SSD Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK
Відео 2 |
Dell 400-AXSK 2021 ріксерверний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK
Усі ціни 6 →Dell 3.84TB (400-AXSK) | 74 079 грн. |
Dell 3.84TB (400-AXSK) | 72 668 грн. |
SSD накопичувач Dell Read Intensive 3.84TB SFF 2.5 SATA (400-AXSK) Read In | 87 440 грн. |
Накопичувач SSD для сервера 3.84TB SSD SATA RI 2.5in Dell (400-AXSK) | 73 760 грн. |
УЦІНКА! Накопичувач Dell EMC 3.84TB SSD SATA RI 2.5in HP AG 1 DWPD 7008 TB | 68 291 грн. |
SSD накопичувач Dell 3.84TB 2.5" (400-AXSK) 400-AXSK | 79 681 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-AXSK
Ціни на Dell Value SATA 400-AXSK |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 ГБ 400-AEIC | від 40 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-AXTL 480 ГБ AXTL | від 11 086 грн. | 15 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-BJSF 480 ГБ BJSF | від 26 347 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 37 807 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDUX 960 ГБ BDUX | від 24 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 64 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK | від 68 291 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →