Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Dell

Ноутбук Dell Pro Rugged 14 RB14250 [Rugged-XC04]

Фото - Ноутбук Dell Pro Rugged 14 RB14250 (Rugged-XC04)
Відео 11Фото 9
Порівняти ціни 5 →
Дисплей:14 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Core Ultra 7, 165U, 1.2 ГГц
Відеокарта:RTX 500 Ada
ОЗП:64 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:2 кг
в списокмої списки
Модифікації Dell Pro Rugged 14 RB14250 41
Характеристики
Dell Pro Rugged 14 RB14250 [Rugged-XC04]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана14 "
Тип матриці*VA / WVA /
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Час відгуку35 мс
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість400 нт
Контрастність1500 :1
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore Ultra 7
Модель165U
Кодова назва процесораMeteor Lake (Series 1)
Кількість ядер12 (2P+8E+2LPE)
Кількість потоків14
Тактова частота1.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.9 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)15 Вт
Тест Passmark CPU Mark16756 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті64 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA RTX
Модель відеокартиRTX 500 Ada
Об'єм відеопам'яті4 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR6
Підтримка VR
Тест 3DMark Vantage P66297 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.0
COM порт
Кардридер / SD /
USB-A 5Gbps2 шт.
USB4 40 Гбіт/с2 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 2 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Модем (мобільний інтернет)4G (LTE)
Bluetoothv5.3
NFC-чип
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Безпекасканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш1 шт.
Захист клавіатури від вологи
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї4737 мАгод
Ємність батареї54 Вт*год
Напруга батареї11.4 В
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення65 Вт
DC порт для зарядкинемає
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)340x220x34 мм
Вага2 кг
Офіційний сайтdell.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Ноутбук з сертифікацією IP-53 та MIL-STD-810H, здатний витримувати падіння з висоти 91 см і працювати в екстремальних температурах від -29°C до +63°C. Система гарячої заміни двох батарей забезпечує до 19 годин автономної роботи.
Можлива наявність або відсутність додаткових портів залежно від модифікації ноутбука. Перед покупкою уточнюйте у продавця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Де купити Dell Pro Rugged 14 RB14250 [Rugged-XC04]

Ноутбук Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500 Rugged-XC04

Shoplaptop.com.uaЗ нами 2 роки (Мостиська)
Поскаржитись
253 800 грн.

Ноутбук Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500 (Rugged-XC04) Rugged-XC04

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
312 854 грн.

Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500 (Rugged-XC04) EU

Mobileplanet.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
392 798 грн.

Ноутбук Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500 (Rugged-XC04) EU

Маркетплейс: Rozetka.ua  MO TRADE З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
424 222 грн.

Ноутбук Dell Pro Rugged 14 Ultra 7 165U/32GB/1TB/Win11P 5G RTX500 (Rugged-XC04) EU

Маркетплейс: Rozetka.ua  FreeMobile З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
428 464 грн.

Динаміка цін на Dell Pro Rugged 14 RB14250 [Rugged-XC04]

Відеоогляди