Склоочисник Denso Flat DF-012
Denso Flat DF-012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denso Flat DF-012
Щетки стеклоочистителя, комплект Denso DF-012 AEROTWIN | 984 грн. |
Двірники DENSO DF-012 Volkswagen Passat; Skoda Superb | 1 150 грн. |
Комплект склоочисників DENSO / безкаркасні / 530/530 мм. / Denso DF-012 | 1 197 грн. |
Додаткові функції і можливості склоочисника Denso Flat DF-012:
- Для автомобілів з лівим кермом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →