Кардридер / USB-хаб Digitus DA-70897
Фото 7 |
Digitus DA-70897 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70897
Усі ціни 6 →Док-станція DIGITUS USB-C, 14 Port, 8K (DA-70897) | 12 627 грн. |
Док-станція DIGITUS USB-C, 14 Port, 8K (DA-70897) | 12 627 грн. |
Док-станція DIGITUS USB-C, 14 Port, 8K (DA-70897) DA-70897 | 12 627 грн. |
Порт-репликатор Digitus USB 4 Docking Station 8K, USB Type-C, 14 Port (DA- | 9 824 грн. |
Digitus DA-70897 | 12 599 грн. |
Докстанція DIGITUS USB-C, 14 Port, 8K (DA-70897) | 11 907 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →