USB-хаб Digitus DA-70240-1
Фото 6 |
Digitus DA-70240-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70240-1
Усі ціни 25 →Адаптер Digitus Adapter Usb to 4xUSB 3.0 Black (DA-70240-1) | 1 479 грн. |
Адаптер Digitus Adapter Usb to 4xUSB 3.0 Black (DA-70240-1) | 1 479 грн. |
DIGITUS USB 3.0 Hub, 4-port (DA-70240-1) | 1 493 грн. |
USB3.0 Digitus 4 порта Black (DA-70240-1) | 1 493 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →