Кардридер / USB-хаб Digitus DA-70866
Відео 1Фото 14 |
Digitus DA-70866 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70866
Усі ціни 19 →DIGITUS Travel USB-C, 8 Port (DA-70866) | 4 262 грн. |
Док-станція Digitus USB-C Travel 8 Port (DA-70866) DA-70866 | 4 708 грн. |
Док-станция DIGITUS Travel USB-C, 8 Port (DA-70866) DA-70866 | 3 727 грн. |
DIGITUS Travel USB-C, 8 Port (DA-70866) | 4 262 грн. |
Концентратор Digitus Travel USB-C, 8 Port (DA-70866) | 3 819 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →