USB-хаб Digitus DA-70216
Digitus DA-70216 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70216
Усі ціни 21 →DIGITUS DA-70216 Концентратор | 409 грн. |
DIGITUS DA-70216 White | 469 грн. |
Digitus Slim Spider USB-Hub (DA-70216) DA-70216 | 459 грн. |
Концентратор Digitus DA-70216 | 452 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →