USB-хаб Digitus DA-70242
Фото 6 |
Digitus DA-70242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DA-70242
Усі ціни 16 →DIGITUS Type-C, 4xUSB 3.0, функция ЗУ (DA-70242-1) | 1 466 грн. |
DIGITUS Type-C, 4xUSB 3.0, функция ЗУ (DA-70242-1) | 1 466 грн. |
Концентратор Digitus USB Type-C, 4xUSB 3.0 (DA-70242-1) | 1 407 грн. |
Концентратор Digitus USB Type-C, 4xUSB 3.0 (DA-70242-1) DA-70242-1 | 1 151 грн. |
Digitus Мультипортовий адаптер DA-70242 DA-70242-1 | 1 399 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →