Велосипед Discovery Flint AM DD 24 2024
Фото 4 |
Discovery Flint AM DD 24 2024 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Flint AM DD 24 2024
Усі ціни 47 →Велосипед ST 24" Discovery FLINT AM DD 13" OPS-DIS-24-330 | 7 625 грн. |
Велосипед 24" Discovery Flint Am Dd 2024 синий (OPS-DIS-24-329) | 7 625 грн. |
Discovery Велосипед Discovery FLINT AM DD 24" размер XXS рама 13 2024 Чёрн | 7 625 грн. |
Велосипед 24" Discovery FLINT AM DD 2024 (червоний) OPS-DIS-24-330 | 7 625 грн. |
Велосипед Discovery Flint AM DD 24" 13" ST 2024 Чорний (OPS-DIS-24-328) | 7 369 грн. |
ще 20 пропозицій