Велосипед Crossride Skyline 24 (02391)
Відео 2 |
Crossride Skyline 24 рама 13" колесо 24 " рама 17" колесо 26 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crossride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crossride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crossride Skyline 24
Усі ціни 14 →Велосипед CROSSRIDE 24 SKYLINE MTB 13 Салатовий(02391XS2) | 6 289 грн. |
Велосипед Crossride Skyline 24" 13" 2023 Зелений (02391-З) | 6 499 грн. |
Велосипед CROSSRIDE 24 SKYLINE MTB 13 Помаранчевий(02391XS1) | 6 289 грн. |
Велосипед Crossride Skyline 24" 11" 2023 Чорний (02391-11-Ч) | 6 630 грн. |
Велосипед Crossride Skyline 24" 11" 2023 Помаранчевий (02391-11-П) | 6 599 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crossride Skyline 24
Ціни на Crossride Skyline 24 |
---|---|---|---|---|
Crossride Skyline 24 | від 6 271 грн. | 14 пропозицій | ||
Crossride Skyline 26 | від 6 737 грн. | 1 пропозиція |