Велошина Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75
Відео 1Фото 3 | 820 грн. Купити! Покрышка 24x1.75 (47-507) Schwalbe CX COMP KevlarGuard B/B-SK+RT HS369 SBCVeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75
Ціни на Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe CX Comp K-Guard 24x1.75 | від 820 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 26x2.0 | від 656 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.5 | від 576 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe CX Comp K-Guard 28x1.35 | від 825 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо