Велосипед Discovery Rider AM DD 24 2022
Фото 5 |
Discovery Rider AM DD 24 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Rider AM DD 24 2022
Discovery Велосипед Discovery RIDER AM DD 24" рама XXS (2022) Красный OPS- | 6 887 грн. |
Велосипед 24" Discovery RIDER AM DD 2022 (червоно-чорний) OPS-DIS-24-309 | 7 200 грн. |
Велосипед 24 Discovery Rider AM DD 2022 11,5 красный/черный OPS-DIS-24-309 | 7 200 грн. |
Велосипед ST 24" Discovery RIDER Vbr рама 11,5" сріблястий/жовтий (OPS-DIS | 7 258 грн. |
Discovery Велосипед Discovery RIDER AM DD 24" рама XXS (2022) Серо-желтый | 6 896 грн. |