Велоліхтар Lezyne Lite Drive 1000XL
Фото 12 |
Lezyne Lite Drive 1000XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Lite Drive 1000XL
Усі ціни 52 →Фара Lezyne LITE DRIVE 1000XL (блакитний Y13) 4712806 002442 | 2 880 грн. |
Фара Lezyne Lite Drive 1000XL черный 4712806 002428 | 2 880 грн. |
Комплект света Lezyne LITE DRIVE 1000XL REMOTE LOADED Черный Y13 4712806 0 | 3 320 грн. |
Фара Lezyne LITE DRIVE 1000XL (блакитний Y13) 4712806 002442 | 2 880 грн. |
Фара передняя Lezyne LITE DRIVE 1000XL 1000 люменов Y13 голубая 4712806002 | 2 880 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →