Радіатор опалення DJOUL 11 300x1100
від 1 998 до 2 552 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 300x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 300x1100
Сталевий радіатор Djoul 11 300x1100 бічне підключення DJ113011 | 2 145 грн. |
DJOUL 11 тип 300x1100 (бічне підключення) 44292 | 1 998 грн. |
DJOUL 11 тип 300x1100 (нижнє підключення) 44414 | 2 552 грн. |
Закрити
Рекомендуємо