Радіатор опалення DJOUL 11 500x1200
від 2 649 до 4 143 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x1200
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x1200 (бічне підключення) | 3 065 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x1200 бічне підключення DJ115012 | 3 024 грн. |
DJOUL 11 тип 500x1200 (бічне підключення) 44305 | 2 649 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 11 500x1200 низ | 3 346 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x1200 нижнє підключення DJ110512 | 3 575 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо