Радіатор опалення DJOUL 11 500x2000
від 4 218 до 6 140 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x2000
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x2000 (бічне підключення) | 4 802 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x2000 бічне підключення DJ115020 | 4 719 грн. |
DJOUL 11 тип 500x2000 (бічне підключення) 44309 | 4 218 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 11 500x2000 бок | 4 410 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x2000 нижнє підключення DJ110520 | 5 241 грн. |
DJOUL 11 тип 500x2000 (нижнє підключення) 44431 | 4 754 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL 11 тип 500х2000 нижнє підключення (DJ110520) | 6 140 грн. |
Закрити
Рекомендуємо