Радіатор опалення DJOUL 11 500x500
від 1 291 до 2 444 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x500
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x500 (бічне підключення) | 1 676 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x500 бічне підключення DJ115050 | 1 510 грн. |
DJOUL 11 тип 500x500 (бічне підключення) 44312 | 1 291 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 11 500x500 низ | 1 975 грн. |
DJOUL 11 тип 500x500 (нижнє підключення) 44434 | 1 892 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо