Радіатор опалення DJOUL 22 500x1400
від 4 419 до 5 745 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x1400
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1400 (бічне підключення) | 4 773 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1400 бічне підключення DJ225014 | 4 922 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1400 (бічне підключення) 44347 | 4 419 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x1400 низ | 5 110 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1400 (нижнє підключення) | 5 384 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1400 нижнє підключення DJ220514 | 5 745 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1400 (нижнє підключення) 44471 | 4 898 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x1400 бок | 4 615 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 22 тип 500х1400 бокове підключення | 4 911 грн. |
Закрити
Рекомендуємо