Радіатор опалення DJOUL 22 500x1800
від 5 574 до 7 107 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x1800
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1800 (бічне підключення) | 6 132 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1800 бічне підключення DJ225018 | 6 259 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1800 (бічне підключення) 44349 | 5 574 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x1800 бок | 5 815 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1800 (нижнє підключення) | 6 744 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо