Радіатор опалення DJOUL 22 500x2600
від 7 960 до 9 927 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x2600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x2600
Сталевий радіатор Djoul 22 500x2600 бічне підключення DJ225026 | 9 927 грн. |
DJOUL 22 тип 500x2600 (бічне підключення) 44353 | 7 960 грн. |
DJOUL 22 тип 500x2600 (нижнє підключення) 44476 | 8 389 грн. |
Закрити
Рекомендуємо