Радіатор опалення DJOUL 22 600x1800
від 6 206 до 7 788 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 600x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 600x1800
Сортувати
Сталевий радіатор Djoul 22 600x1800 бічне підключення DJ226018 | 7 209 грн. |
DJOUL 22 тип 600x1800 (бічне підключення) 44366 | 6 206 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 600x1800 бок | 6 475 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 600x1800 нижнє підключення DJ220618 | 7 788 грн. |
DJOUL 22 тип 600x1800 (нижнє підключення) 44490 | 6 652 грн. |
Закрити
Рекомендуємо