Радіатор опалення DJOUL 33 500x400
від 2 355 до 3 066 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 500x400
Сталевий радіатор Djoul 33 500x400 бічне підключення DJ335040 | 3 066 грн. |
DJOUL 33 тип 500x400 (бічне підключення) 44400 | 2 355 грн. |
DJOUL 33 тип 500x400 (нижнє підключення) 44523 | 2 916 грн. |
Закрити
Рекомендуємо