Радіатор опалення DJOUL 33 500x500
від 2 825 до 3 746 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 500x500
Сортувати
Сталевий радіатор Djoul 33 500x500 бічне підключення DJ335050 | 3 746 грн. |
DJOUL 33 тип 500x500 (бічне підключення) 44401 | 2 825 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 33 500x500 бок | 2 950 грн. |
DJOUL 33 тип 500x500 (нижнє підключення) 44524 | 3 385 грн. |
Закрити
Рекомендуємо