Радіатор опалення DJOUL 33 500x700
від 3 751 до 5 463 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 500x700
Сортувати
Сталевий радіатор Djoul 33 500x700 бічне підключення DJ335070 | 4 847 грн. |
DJOUL 33 тип 500x700 (бічне підключення) 44403 | 3 751 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 33 500x700 бок | 3 915 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 33 500x700 нижнє підключення DJ330570 | 5 463 грн. |
DJOUL 33 тип 500x700 (нижнє підключення) 44526 | 4 309 грн. |
Закрити
Рекомендуємо