Планетарний міксер Domotec MS-1367 червоний
Відео 1Фото 5 |
Domotec MS-1367 червоний 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-1367 червоний
Усі ціни 29 →Сучасний міксер-тестоміс Domotec MS-1367 | 3 977 грн. |
Міксер-тестоміс Domotec MS-1367 | 3 468 грн. |
Міксер-тістоміс Domotec MS-1367 | 3 215 грн. |
Планетарний міксер-тестоміс із чашею на 5 л Domotec MS-1367 червоний 1200W | 3 590 грн. |
Міксер-тістоміс Domotec MS-1367 | 3 802 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Domotec MS-1367:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →