Пилосос
Domotec MS-4405
Domotec MS-4405 2021 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-4405
Пилосос Domotec MS 4405 220V 1200W | 2 474 грн. |
Пилосос без мішка з щіткою, що чистить + насадка в комплекті Domotec MS-44 | 2 368 грн. |
Пилосос без мішка Domotec MS-4405 1200W Black/Red | 2 392 грн. |
Пилосос без мішка з чистячої щіткою + насадка у комплекті Domotec MS-4405 | 2 368 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →