Ручний відпарювач Domotec MS-5360
Domotec MS-5360 незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-5360
Відпарювач Domotec MS-5360 | 425 грн. |
Відпарювач Domotec MS-5360. 48944 | 576 грн. |
Техніка ручної Domotec MS-5360 Pink | 473 грн. |
Ручний відпарювач Domotec Ms 5360 pink | 385 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →