Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Ваги   /   Domotec

Ваги Domotec MS-A

Фото - Ваги Domotec MS-A
Відео 1Фото 6
Domotec MS-A
Колір
Тип ваг
кухонні
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
5 кг
Ціна поділки
1 г
Функції
тарокомпенсація
автоматичне вимкнення
Матеріал платформи / чаші
дерево
Можливість підвішування
Джерело живлення
2xAAA
Розміри
230x160x24 мм
Дата додавання на E-Katalog
січень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec MS-A

Усі ціни 37 →

Ваги кухонні електронні Domotec MS-A Wood з сенсорним екраном і дерев'яною платформою до 5 кг коричневі

Маркетплейс: MAUDAU  Laska З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
349 грн.

Ваги кухонні DOMOTEC MS-A Wood

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
384 грн.

Ваги електронні Domotec MS-A08, ручний кантер чорний 50 кг з підсвіткою та гачком

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
241 грн.

Електронні кухонні ваги до 7 кг Domotec MS-A дерев'яні

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
362 грн.

Ваги кухонні електронні цифрові до 5 кг Domotec MS А

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS-A

Відеоогляди