Трансмісійне мастило Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 4 л
Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 4 л
ДК ТАД-17и (4л) | 812 грн. |
Трансмиссионное масло Дорожная Карта ТАД-17И (4л.) OM-4102871271 | 750 грн. |
ДК ТАД-17и (4л) | 810 грн. |
Модификації Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90
Ціни на Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 |
---|---|---|---|---|
Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 3 л | від 521 грн. | 1 пропозиція | ||
Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 4 л | від 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 10 л | від 1 267 грн. | 3 пропозиції | ||
Dorozhna Karta TAD-17i 85W-90 20 л | від 2 405 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →