Гідроакумулятор Drazice ENTS 25/6 (105100004)
Drazice ENTS 25/6 |
|
Максимальна температура в теплообміннику – 99°C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice ENTS 25/6
Ціни на Drazice ENTS 25/6 |
---|---|---|---|---|
Drazice ENTS 8/6 | від 1 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice ENTS 12/6 | від 1 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice ENTS 25/6 | від 2 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Drazice ENTS 40/5 | від 3 912 грн. | 2 пропозиції | ||
Drazice ENTS 80/6 | від 6 847 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо