Игровой коврик Dream Machines DM Pad XL (U0273086)
Фото 7 |
Dream Machines DM Pad XL |
|
Надвеликої тканинної геймерський килимок розміру XXL пенорезиновое основі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений як для ентузіастів геймінга, так і для пересічних любителів комп'ютерних ігор, які проводять багато часу за ПК. Ідеально підходить для користувачів, які використовують наднизьку, низьку і середню чутливість миші, а також для тих, кому зручно, коли вся рука лежить на поверхні килима, а не на столі.
Вражаюче великі габаритні розміри аксесуара (1200х600 мм) дають змогу розташувати на його поверхні всю наявну ігрову периферію (повнорозмірну ігрову клавіатуру з цифровим блоком, миша і додаткові контролери). І навіть у цьому випадку для переміщення миші залишається значна площа, на якій гравець має можливість здійснювати різкі високоамплітудні руху маніпулятором, не обмежуючи себе в звичках.
Робоча сторона килимка Dream Machines DM Pad XL виконана з гладкою ультракоротковорсовой водовідштовхувальної тканини щільного плетіння. Вона забезпечує легкість ковзання і запобігає прослизання. До переваг килимка варто віднести бездоганну точність позиціонування лазерних та оптичних сенсорів. В якості основи аксесуара використана пориста гума товщиною близько 3 мм Нижня частина підкладки текстурована і добре зчіплюється з гладкою поверхнею стільниці. Периметр захищений від розшарування акуратною прострочуванням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dream Machines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dream Machines.
Купити Dream Machines DM Pad XL
Усі ціни 45 →Килимок для миші Dream Machines DM Pad XL (DMPadXL) DMPadXL | 649 грн. |
Ігрова поверхня Dream Machines DM Pad XL (DMPadXL) DMPadXL | 649 грн. |
Ігрова поверхня Dream Machines DM Pad XL | 649 грн. |
Килимок для мишки Dream Machines DM Pad XL | 649 грн. |
Ігрова поверхня Dream Machines DM Pad XL | 649 грн. |
Беріть не пошкодуєте! Реально хороший килимок: оплетка фантастична, покриття хороше, не ковзає по столу. Ціна реально за таку ціну краща пропозиція на ринку. Килимки таких розмірів від популярних брендів коштують набагато дорожче. Єдиний мінус це те, що покриття легко вимазується. Игорь Сидоренко: користуюся Dream Machines DM Pad XL менше місяця |
Дуже зручна штука, якщо багато працюєш чи граєш. Я роблю і те й те) Поступово почав дратувати маленький килимок, тому що постійно доводилося тримати руку в одному положенні, інакше мишка виходила за його зону дії. Вирішив купити великий килимок. Довго вибирав, дивився еверглайди, стилсеріа, навіть алюмінієвий рейзер дивився, але не сподобалося, що поверхня холодна. Цей килимок сподобався якістю виконання та пошиттям + мені здалося, що поверхня килима не така м'яка як у еверглайдів, там вона надмірно м'яка, на мій смак. Тут поверхня жорстка. але приємна для руки, і мишка ходить упевнено. По кромці килима прошитий борт, який насправді виконує функцію тактильного обмежувача. Рука звикає з цими бортами, і ти на автоматі не виходиш за лінію килима. Коротше, килим дуже класний, мишка ковзає приємно, швидко, рука балдеє від м'якої поверхні. Єдине, що чорний колір збирає жир і шкіру з руки, і стає сірим або білим. Доводиться раз на 2-3 тижні прати його, щоб не втрачати зовнішній вигляд. Поверхня не м'яка, як желе, а досить жорстка, але приємна для руки. Гладка поверхня. Бортики. Якість виготовлення. Чорний колір швидко мажеться. Антон Ч: користуюся Dream Machines DM Pad XL кілька місяців |
топ, не знаю навіщо переплачувати за те саме тільки з логотипом logitech, steelseries і тд, вже більше 3х років у мене, не розповзся по стану все ок, миється легко ціна, якість, миша ковзає чудово оплетка магніт для пилки, але протирається легко rkv32009: користуюся Dream Machines DM Pad L більше року |
Модификації Dream Machines DM Pad XL
Ціни на Dream Machines DM Pad XL |
---|---|---|---|---|
Dream Machines DM Pad L | від 388 грн. | 41 пропозиція | ||
Dream Machines DM Pad XL | від 649 грн. | 46 пропозицій | ||
Dream Machines DM Pad XXL | від 1 151 грн. | 34 пропозиції |