Ваги ECG OV 138
Фото 6 |
ECG OV 138 велике навантаженняНЕ діагностичні прозорий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG OV 138
Усі ціни 6 →ECG OV 138 3D | 879 грн. |
Ваги побутові ECG OV 138 3D 180 кг. | 861 грн. |
ECG ECG OV 138 3D ECGOV1383D | 869 грн. |
Ваги підлогові ECG OV 138 3D | 868 грн. |
ECG OV 138 3D | 829 грн. |
Ваги підлогові ECG OV 138 3D | 775 грн. |
Модификації ECG OV 138
Ціни на ECG OV 138 |
---|---|---|---|---|
ECG OV 137 | від 604 грн. | 23 пропозиції | ||
ECG OV 138 | від 775 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →