Подрібнювач ECG SP 4015 нержавіюча сталь
Фото 15 |
ECG SP 4015 2020 рік |
|
Недорогий подрібнювач (чопер) для швидкої підготовки інгредієнтів для гарячих і холодних страв. За допомогою такого пристрою ви зможете швидко і без зайвих зусиль подрібнити зелень, м'ясо у фарш, фрукти і овочі в пюре, приготувати дитяче харчування і ніжний паштет. Модель оснащена двигуном потужністю 400 Вт і місткою чашею об'ємом 1.5 літрів, куди поміститься кілька порцій за раз.
На дні чаші розташоване гумове кільце, яке підвищує стійкість і не дає приладу ковзати на поверхні під час роботи, також виробник додав ручку, щоб з ємності було легше перекладати вміст. Ніж ECG SP 4015 отримав чотири леза S-подібної форми — по парі на різній висоті, щоб подрібнення і змішування було більш ефективним, а отримана консистенція — однорідною без грудочок. У комплект входять знімні захисні ковпачки для ножа, щоб його було зручно і безпечно зберігати, а також лопатка для зручності вилучення подрібнених продуктів. Крім цього, доступно два швидкісних режиму з великими кнопками перемикання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Купити ECG SP 4015 нержавіюча сталь
Усі ціни 43 →ECG SP 4015 Chop&Cut | 1 289 грн. |
Подрібнювач Ecg SP 4015 ChopCut | 1 315 грн. |
ECG SP 4015 Chop & Cut | 1 172 грн. |
ECG SP 4015 CHOP & CUT | 1 215 грн. |
Подрібнювач Ecg Sp 4015 Chop & Cut | 1 096 грн. |