Стайлер ECG ZV 115
Фото 4 |
ECG ZV 115 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG ZV 115
Усі ціни 24 →Випрямляч для волосся ECG ZV 115 | 975 грн. |
ECG ZV 115 | 1 030 грн. |
Праска для волосся ECG ZV 115 | 885 грн. |
Прибор для укладки волос ECG ZV 115 | 1 012 грн. |
Випрямляч волосся ECG ZV 115 | 836 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена ECG ZV 115:
- Блокування в закритому вигляді
РекомендуємоПорівняти в таблиці →