Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W
Відео 22Фото 14 | 98 999 грн. Купити! Комплект EcoFlow DELTA Max 1600 + 220W Solar Panel BundleDM1600+SP220WTools.net.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W багато розетокUSB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60 2000 Вт зарядна станція2000 Вт з сонячною панеллю 220 Вт2000 Вт з сонячною панеллю 440 Вт2400 Вт зарядна станція2400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт |
|
Зарядна станція. 2 порти USB-A, 2 порти USB-A Fast Charge, 2 порти USB-C. NCM – літій-іонний акумулятор. Допускаються стрибки до 4600 Вт. Автомобільний прикурювач, порт DC5521. Х-Stream порт для швидкої зарядки (1600 Вт). Ємність батареї 1612 Вт⋅год
Комплект складається із зарядної станції EcoFlow DELTA Max 1600 та сонячної панелі EcoFlow 220W.
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W
Ціни на EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W |
---|---|---|---|---|
EcoFlow DELTA Max 1600 | від 34 500 грн. | 80 пропозицій | ||
EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W | від 98 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Max 1600 + 2SP220W | від 122 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 | від 44 199 грн. | 80 пропозицій | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 + SP400W | від 139 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →