Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600
Відео 22Фото 14 |
EcoFlow DELTA Max 1600 багато розетокUSB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60 |
|
Зарядні станції. 2 порти USB A, 2 порти USB A Fast Charge, 2 порти USB С. NCM – літій-іонний акумулятор. Допускаються стрибки до 4600 Вт. Автомобільний прикурювач, порт DC5521. Х-Stream порт для швидкої зарядки (1600 Вт). Ємність батареї 1612 Вт⋅год
Джерело резервного живлення для побутової та комп'ютерної техніки. Оснащений батареєю ємністю 1612 Вт*год (є можливість підключення додаткових акумуляторів). Прилад розрахований на обслуговування споживачів сумарною потужністю до 2000 Вт (допускаються короткочасні навантаження до 4600 Вт). Крім 4 євророзеток, зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 має порти USB-A, USB-A Fast Charge, USB-C (по два порти кожного з перерахованих видів) та вихід DC5521 (автомобільний прикурювач). Зарядка акумулятора може здійснюватися від мережі або від сонячних колекторів. Виробник заявляє, що зарядка вбудованого АКБ від нуля до 80% займає не більше 65 хвилин.
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow DELTA Max 1600
Усі ціни 88 →Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 Portable Power Station (1612Wh/2000 | 47 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DeltaMAX1600-UK) | 37 999 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow Delta Max 1600 1612 Вт·г (DELTAMAX1600) | 42 760 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 DELTAMAX1600-EU | 55 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU) | 38 160 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації EcoFlow DELTA Max 1600
Ціни на EcoFlow DELTA Max 1600 |
---|---|---|---|---|
EcoFlow DELTA Max 1600 | від 34 500 грн. | 88 пропозицій | ||
EcoFlow DELTA Max 1600 + SP220W | від 98 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Max 1600 + 2SP220W | від 122 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 | від 44 299 грн. | 87 пропозицій | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 + SP400W | від 139 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →