Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro
Відео 29Фото 13 |
EcoFlow DELTA Pro багато розетокUSB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60AndersonLiFePO4 |
|
Велика зарядна станція з літій-залізо-фосфатним акумулятором великої ємності (3600 Вт*год) та можливістю підключення додаткових акумуляторних блоків. Може обслуговувати споживачів е/е сумарною потужністю 3600 Вт. Споживачі е/е можуть підключатися до безперебійника EcoFlow DELTA Pro через розетки (4 шт.), порти USB-A, USB Fast Charge, USB-C (по 2 шт. кожного виду), вихід постійного струму (ідентичний автомобільному прикурювачу), а також роз'єми типів Anderson та Infiniti. Зарядка вбудованої батареї може здійснюватись від мережі, генератора, сонячних колекторів, автомобільних АКБ або іншими способами. Через велику вагу (45 кг) зарядна станція оснащена колесами, які полегшують переміщення пристрою з місця на місце, і має ручку, за яку апарат зручно тягнути.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Купити EcoFlow DELTA Pro
Усі ціни 81 →Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro Portable Power Station (3600Wh/3600W) (D | 94 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro CN (DELTAPro-EU) | 89 999 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3600 Вт·г (DELTAPro) універса | 85 745 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (3600 Вт·ч) DELTAPro-EU | 94 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU) | 98 440 грн. |
Модификації EcoFlow DELTA Pro
Ціни на EcoFlow DELTA Pro |
---|---|---|---|---|
EcoFlow DELTA Pro | від 82 500 грн. | 81 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Pro + SP400W | від 210 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EcoFlow DELTA Pro + 2SP400W | від 255 999 грн. | 1 пропозиція |