Лічильник води EcoStar DN15 1/2 L110 E-C 2.5 cold
Відео 1Фото 5 |
EcoStar DN15 1/2 L110 E-C 2.5 cold |
|
Гарантія від виробника — 4 роки.
Штуцери можуть придбати окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoStar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoStar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoStar DN15 1/2 L110 E-C 2.5 cold
Усі ціни 17 →Лічильник для холодної води ECOSTAR E-C 2.5 DN15 1/2" 000023020 000023020 | 481 грн. |
Счетчик холодной воды Ecostar DN15 1/2″ L110 E-C 2,5 000021807 | 457 грн. |
Лічильник холодної води ECOSTAR DN15 1/2″ L110 E-C 2,5 9694900304196364 | 481 грн. |
Лічильник холодної води ECOSTAR DN15 1/2 L110 E-C 2,5 ХВ | 481 грн. |
Счетчик холодной воды Ecostar DN15 1/2″ без штуцера L110 E-C 2,5 000023020 | 429 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →